Leporelo Repolelo

Leporelo Repolelo

Termín: 17.6.2021
Vstupné:

zdarma pro děti do 6 let, pro rodiče zdarma k platné vstupence

17červen čtvrtek 15:00

Žánr: ostatní akceumění rodina děti dílna leporelo ilustrace praha zdarma


Doprovodný program k výstavě Fenomeander. Rodinné výtvarné odpoledne pro děti ve věku 3–7 let.

Ve vzducholodi bude na děti čekat František Petrák, malíř, ilustrátor, pedagog a zakládající člen hnutí Mehedaha, který přijede až z Luhačovic se svým cestovním divadlem Teatro Pimprle s loutkou malující obrázky na přání. 

Dalším autorem na palubě bude Jaromír Plachý, autor oblíbených počítačových her Machinarium nebo Chuchel a ještě oblíbenějších knih Mistr sportu skáče z dortu nebo Malý humorista. Ten bude společně s dětmi malovat na tabuli povolání chrochtavého malého Prasátka – od hasiče po zahradníka. 

S nejrůznějšími emocemi vás seznámí Nikola Hoření, která pro výstavu Fenomeander vytvořila zvědavé mývaly pobíhající po zdech DOXu. Nakonec si vytvoříte rozkvetlou letní louku s Terezou Marianovou, která s dětmi na motivy leporela Květolelo vystřihne papírový herbář.

Během výtvarného jarmarku se pokřtí čtyři nová leporela edice Repolero všech přítomných výtvarníků – Naše prasátko potřetí, Ida se raduje, Květolelo a Orbis Pictus na motivy Jana Amose Komenského.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Leporelo Repolelo

Plaza Prague HotelPraha (253 metrů)

Wellness Hotel Extol InnPraha (307 metrů)

Absolutum Boutique HotelPraha (418 metrů)