Mirai - Koncert pro auta 2 - Praha

Mirai - Koncert pro auta 2 - Praha

Adresa:

Praha 18, Hůlkova 1075/35

Termín: 9.6.2021
Vstupné:

od 290 Kč

9červen středa 18:00

Žánr: koncertypop živý koncert koncert pro auta velká stage Praha

Umělci: Mirai


Po loňských vydařených autokoncertech v Ostravě a Brně se kapela Mirai rozhodla tento unikátní velkolepý formát zopakovat. Kapela Mirai si uvědomuje, že sedět několik hodin v autech není úplně komfortní, a proto upraví i časový plán akce. Samotné vystoupení Mirai bude v délce cca 90 minut. Začátek koncertu plánují ve 20:00.

Kapacita je omezená, aby byly dodrženy rozestupy a hygienické podmínky. „Zkrátka a dobře, mít na fesťáku auta nebo osoby je rozdíl,“ dodává s úsměvem Mirai.

Nájezd aut bude možný od 18:00 pro ty, co budou chtít být blíž pódiu. Koncert začne ve 20:00, ale je potřeba počítat s drobnou s odchylkou na odbavení aut.

Kapela, složená ze tří členů, vznikla v roce 2014 na základech členů skupiny Dolls in the factory (Šimon Bílý a Mirai Navrátil), kteří chtěli věci posunout novým směrem vůči českému publiku, k této dvojici se záhy přidal...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ Praha 18

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mirai - Koncert pro auta...

Hotel Marie-LuisaPraha (1 728 metrů)

Hotel AuraPraha (2.7 km)

Hotel Duo PrahaPraha (2.9 km)