Vrána - Autokino Strahov Praha

Vrána - Autokino Strahov Praha

Adresa:

Praha 6, Zátopkova ulice

Termín: 15.5.2021
Vstupné:

350 Kč

15květen sobota 23:00

Žánr: filmDrama Thriller Fantasy Akční Autokino Strahov Praha


Promítání na obřím plátně, které je sestaveno z šesti lodních kontejnerů na stadionu Strahov s vyhlídkou na Prahu, nebo výhledem na úžasně dlouhý západ slunce. Provoz kina začal v květnu 2020, ale promítá i přes zimní období. Kromě sledování filmů je možné si objednat drink a další občerstvení.

S romanticko-hororovým Hladem (The Hunger, 1983) Tonyho Scotta je Vrána pravděpodobně klíčový gotický film a tak trochu labutí píseň žánru i hlavního představitele, talentovaného Brandona Leeho. Kariérní začátky pro Alexe Proyase i kameramana Dariusze Wolského a hvězdný soundtrack. Jen Scottovy temné Bauhaus vystřídal melancholičtější Robert Smith. Je čas namalovat si temné oční stíny, protože „domy shoří, lidé zemřou, ale opravdová láska trvá na věky“.

Hrají: Brandon Lee, Ernie Hudson, Michael Wincott, David Patrick Kelly, Bai Ling, Rochelle Davis, Sofia Shinas, Michael Massee, Bill Raymond, Marco Rodríguez, Anna Levine, Jon Polito, Tony Todd, Michael Berryman, James O'Barr, Laurence Mason, Jennifer Blanc, David J. Schow, Thomas Rosales Jr., Spencer Garrett, Kai Portman, Tim Parati

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 6 Akce v MČ Praha 6

Podobné akce

28září úterý 19:00

5červenec pondělí 19:30

Lazarus

, Jungmannova 1 Divadlo

16červen středa 19:30

Panoptikum

, Jungmannova 1 Divadlo

Ubytování v okolí akce Vrána - Autokino...

Crowne Plaza Prague CastlePraha (806 metrů)

Orea Hotel PyramidaPraha (822 metrů)

Restaurant a hotel NebozĂ­zekPraha (1 016 metrů)