Přejít na stránky Ticketpro.cz

Shinedown

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 36

Termín: 14.10.2012

14říjen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyrockpop


Američtí Shinedown si vyšlápnou na Lucerna Music Bar

Shinedown je americká rocková formace z Floridy v čele s charismatickým zpěvákem Brentem Smithem, založená před jedenácti lety. Doposud stihli vydat čtyři alba - quot;Leave a Whisper quot; (2003), quot;Us and Them quot; (2005), quot;The Sound of Madness quot; (2008) a čerstvou novinku z letošního jara nazvanou quot;Amaryllis quot;. Ve Spojených státech se jedná o jednu z nejpopulárnějších rockových kapel vůbec, s celkovým prodejem více než 6 milionů hudebních nosičů na území USA - další 4 miliony CD se kapele podařilo prodat v zahraničí. Nové album produkoval zkušený Rob Cavallo, držitel několika cen Grammy a spolutvůrce úspěchu například Goo Goo Dolls, Green Day, Paramore či My Chemical Romance.

V Lucerna Music Baru vystoupi 14.října od 20:00h.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Shinedown

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (699 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (771 metrů)

The Emblem HotelPraha (850 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (678 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (467 m)