Přejít na stránky Ticketpro.cz

Felix Holzmann: Včera, dnes a zítra

Adresa:

Praha 1, Národní 25

Termín: 19.11.2012

19listopad čtvrtek 01:00

Žánr: divadločinohrakomediedrama


Divadelní představení Včera, dnes a zítra nabízí to nejlepší z Holzmannova celoživotního díla. Jedná se o unikátní zcela profesionální znovu-ztvárnění legendárních scének a jejich uvedení v souvislém celovečerním zábavném programu.

Představení je rozděleno do dvou padesátiminutových částí s patnáctiminutovou přestávkou. V první části uvidí diváci scénky: Kvíz, Náhodné setkání, Hřbitovní rozhovor a V restauraci. Po přestávce následují: Ukulele, Statistika, Rozvod a Svačina v přesném provedení, jak jsou důvěrně známé z originálních nahrávek.

Jako bonus je zařazena legendární scénka Včera, dnes a zítra ve zvláštní a nečekané, kombinované dvojroli.

Oblíbenou dvojici Felix Holzmann – František Budín nahrazují nová jména David Šír – Miroslav Reil.

Místo moderátora spojuje obsahový děj průvodní píseň s přiléhavými texty ke každému následujícímu číslu v živé interpretaci půvabné zpěvačky Markéty Zehrerové.

„Je častým zvykem, že se po celém světě obnovují známé hity velkých umělců pod názvem REVIVAL. Většinou však jde o hudební interpretaci (Beatles, Michael Jackson, Queen atd). Taktéž se stále dokola přistupuje k novým adaptacím starých klasických her. Nevím však o nikom, kdo by se odhodlal znovu nastudovat mluvené slovo oblíbeného komika v celovečerním divadelním představení. Pan Holzmann byl nejen prvotřídní komik, výborný herec a velmi vzdělaný pán, ale především to byl geniální autor čistého a ryzího humoru.

Nikdy nehrával sám sebe. Jeho scénky mají dramaturgický vývoj, precizní dialogy, osobité postavy a všeobecně fantastický text. Myslím, že když někdo napíše kvalitní dílo, je přímo povinností herců hrát je živě dál, i po jeho smrti.“

David Šír

Představení by nebylo možné uskutečnit bez laskavého svolení a propůjčení autorských práv dcerou a chotí Felixe Holzmanna paní Irenou Pettrichovou a Bärbel Holzmann.

Hrají: David Šír, Miroslav Reil, Markéta Zehrerová

Autor: Felix Holzmann

Režie: David Šír

Délka pořadu: 120 min.

Více informací: www.divadelnikomedie.cz

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

6únor neděle 19:00

Otec

, Vodičkova 28 Divadlo

1únor úterý 19:00

Ubytování v okolí akce Felix Holzmann: Včera,...

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (499 metrů)

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (538 metrů)

ValentinskaPraha (565 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (348 m)
Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (515 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (70 m)