Přejít na stránky Ticketpro.cz

Petr Bende

Adresa:

Praha 1, Jungmannova 31

Termín: 14.8.2012

14srpen čtvrtek 01:00

Žánr: koncerty


Petr Bende - zpěvák, skladatel, multiinstrumentalista, ale především muzikant, který nikdy neřešil hudební styly. Kdykoli potká některý ze svých oblíbených hudebních nástrojů, vezme jej do rukou a hraje. Pro potěšení sobě i ostatním. Roky si razí svoji cestu napříč žánry, které ho oslovují a v nichž se cítí hudebně šťastný. Jediným kritériem je pro něj vlastní pocit sounáležitosti s daným tématem a umělecká kvalita věci.
Pro českou a slovenskou hudební scénu je dnes Petr Bende naprosto ojedinělou osobností, uznávanou a respektovanou hudebními kritiky a se stále rostoucím počtem posluchačů a příznivců. Petr Bende je ale především člověkem s velkým respektem a úctou k ostatním lidem!
V říjnu vydal svou třetí autorskou desku, vyprodal vánoční turné a v letní sezóně se s kapelou těší na to, co ho baví nejvíce – živé hraní!

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

5březen sobota 20:00

12březen neděle 19:30

4květen středa 19:30

Lola Marsh

, Kubelíkova 27 Koncert

Ubytování v okolí akce Petr Bende

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (551 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (728 metrů)

The Emblem HotelPraha (743 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (622 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (260 m)