Přejít na stránky Ticketpro.cz

Šťastné konce/ Radošinské naivné divadlo (SK)

Adresa:

Praha 1, Jungmannova 31

Termín: 13.11.2012

13listopad čtvrtek 01:00

Žánr: divadločinohrakomedie


Melancholická komedie o nejdůležitějších místech v srdci.

V nejnovější Štepkově melancholické či nostalgické komedii Šťastné konce se prolínají životní cesty a pestré lidské osudy velmi svérázných hledačů prvních a zřejmě i posledních lásek: Dvou osobitých, zemitých vesničanů, kteří se po mnoha letech vydají hledat své první lásky na motorkách, prodavače a začátečnického hráče na violončelo, který prostřednictvím hudby hledá novou podobu lásky u starší ženy – pokladní v prodejně, skutečnou a plnohodnotnou lásku hledá i neklidná učitelka mateřské školky, romantický vesnický starý mládenec či dokonce obstarožní provinční švihák. Autor Stanislav Štepka v této poetické, ale také skrz naskrz vtipné hře nepřímo klade tiché, intimní otázky, na které zřejmě ani od svých diváků nečeká odpověď. Odpovědí nám všem bude snad příjemný společný divadelní večer s Radošinským naivním divadlem.

Režie: Juraj Nvota, Scéna: Peter Čanecký, Kostýmy: Peter Čanecký

Hrají: Stanislav Štepka, Martin Škoda, Zuzana Kronerová alebo Anikó Vargová, Maruška Nedomová, Svätopluk Malachovský alebo Mojmír Caban, Ladislav Hubáček

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

16únor středa 19:00

12únor sobota 19:00

3únor čtvrtek 19:00

2únor středa 19:00

Rusalka

, Křižíkova 8 Divadlo

Ubytování v okolí akce Šťastné konce/...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (551 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (728 metrů)

The Emblem HotelPraha (743 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (622 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (260 m)