LIVE stream – Lukáš Pavlásek / Stand-Up Automat

LIVE stream – Lukáš Pavlásek / Stand-Up Automat

Adresa:

LIVE stream

Termín: 27.2.2021
Vstupné:

200 – 400 Kč

27únor sobota 20:00

Žánr: divadlodivadlo stand-up komik online live stream zábava

Umělci: Lukáš Pavlásek


Jeden z nejpopulárnějších českých komiků si pro své fanoušky připravil onlinové interaktivní vystoupení. Lukáš se promění v comedy automat a vy si budete moct vybrat stand-up a změnit tak směr představení. Lukáš bude vyprávět o svém životě a světě kolem nás a vy můžete ovlivňovat jeho kroky. Společně si užijeme skvělý večer skoro jako v divadle nebo klubu. Tak se pojďme zase na chvíli společně sejít a pořádně se zasmát! 

Přenos proběhl v sobotu 27. února na této adrese: live.ticketstream.cz/lukaspavlasek_zaznam Po zakoupení vstupenky, v potvrzovacím emailu obdržíte přístupový kód. Každý unikátní kód umožňuje jeden přístup k záznamu a vždy pouze z jednoho zařízení.

Pozor: přístupový kód bude platný 3 hodiny od první aktivace a následně bude zneplatněn! Přístup k záznamu vyprší 3.3.2021 23:59.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce

1září středa 19:00

31červenec sobota 20:00

The Best of Image

, Národní 25 (Palác Metro) Divadlo

17září pátek 19:00

Rusalka

, Křižíkova 8 Divadlo