Tři top muzea v České republice spojila síly

Tři top muzea v České republice spojila síly

Adresa:

Praha 1, Staroměstské nám. 480/24

Termín: 15.12.2020 31.12.2020
Vstupné:

450 Kč – 900 Kč

15pro - 31pro celý den

Žánr: výstavy


Galerie ocelových figurín, Muzeum iluzivního umění a Muzeum smyslů, nejpopulárnější soukromá muzea v České republice, spojila své síly a vytvořila jedinečnou akční nabídku vstupenek. Tři špičková česká muzea jsou příkladem toho, jak nás spojení sil v těchto nelehkých časech činí silnějšími a umožňuje nám společně dokázat úžasné věci.

Díky skvělé akční nabídce může návštěvník navštívit všechna tři muzea v průběhu roku 2021 se slevou přes 50 %. Vedení všech tří muzeí vytvořilo nabídku pro rodiny, jedinečnou kombinovanou vstupenku za celkovou cenu 900 Kč (běžně by při návštěvě všech tří muzeí rodina zaplatila přes 2000 Kč), a individuální kombinovanou vstupenku pro dospělého, dítě nad 15 let, studenta či seniora za celkovou cenu 450 Kč. Pro zakoupení těchto kombinovaných vstupenek a využití limitované nabídky tří jedinečných zážitků, která je k dispozici do konce prosince 2020, stačí navštívit web těchto muzeí nebo koupit kombinovanou vstupenku na recepci muzea do konce tohoto měsíce. Kombinované vstupenky mají platnost po celý rok 2021. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Tři top muzea v České...

The Emblem HotelPraha (211 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (286 metrů)

ValentinskaPraha (317 metrů)