Interview o půl třetí

Interview o půl třetí

Adresa:

Praha 3, Ctiradova 807/4

Termín: 29.9.2020
Vstupné:

199

29září středa 20:00

Žánr: divadlo


Zveme Vás na další (v celkovém součtu již 20.) reprízu divadelní inscenace Interview o půl třetí, která boří tabu o znásilnění a nechává Vás v napětí až do posledních vteřin! Synopse: Americká reportérka Tara Carlyle se rozhodla vyzpovídat 5 obětí znásilnění... a jednoho násilníka. Z rozhovorů vznikla kniha, ze které se prakticky přes noc stal bestseller, a to hlavně díky poslednímu, sedmému, neplánovanému interview, ke kterému došlo právě o půl třetí!

Co se tehdy stalo? Kdo byl poslední zpovídaný? A čím si kniha čtenáře získala? To a mnohem více se dozvíte v autorské hře Lenky Svobodové - Interview o půl třetí. Obsazení: Tara - Lenka Svobodová Kris - Jan Pospíšil Anette - Viktorie Šimůnková Natalie - Tereza Marková Rachel - Božena Osvaldová Grace – Adéla Špulková Anabelle – Tereza Borovičková Charlie - Ondřej Hojka Scénář a režie: Lenka Svobodová Produkce: Nela Bůšková Hudba: Adam Beranovský Technické zázemí: Štěpán Doležal Logo: Gabriela Hejnová Za spolurežii v letech 2018 - 2019 děkujeme Denisovi Docenkovi. Délka představení: 2 hodiny (včetně pauzy) Kapacita sálu: 40 diváků Vstupenky jsou neadresné. Představení je vhodné pro děti od 15ti let!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

27květen čtvrtek 19:00

Klára a Bára

, Václavské nám. 56 Divadlo

20červen neděle 15:00

Smolíkovi

, Václavské nám. 56 Divadlo

Ubytování v okolí akce Interview o půl třetí

Sportovní centrum OlšankaPraha (672 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (846 metrů)

Residence TrafickPraha (2 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (854 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (2.6 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (1 982 m)