Cirkus Berto

Cirkus Berto

Adresa:

Praha 9, Českomoravská 2420/15a

Termín: 29.6.2020
Vstupné:

99 Kč

29červen pondělí 16:00

Žánr: divadlokomedie cirkus


„Uvidíte, co jste ještě neviděli! Berto neberto, až z daleké Bertománie k vám přijelo slavné Cirkus Berto!“ aneb Netradiční cirkus tak trochu naruby.

Divadelní představení plné vtipných etud, pohybových kreací a bláznivých situací v podání tří povedených klaunů, kteří zachraňují produkci vlastními čísly. První z nich se jmenuje Alberto – popleta, který neváhá pokaždé ochotně asistovat nebo dokonce vystoupit jako svalovec Zvedáto: „Pardon šéfe, já to zkazil.“ Druhý je Huberto – milý a plný bláznivých nápadů, který zazáří například v roli krásné provazochodkyně: „Amanda Huberto má veliké měchy, bude se vznášet vysoko nad vašimi hlavami, až se vám zatají dechy!“ A konečně principálo Englberto – svérázný krotitel tygra malajského či přísný šéf tohoto bláznivého ansáblu: „Nevadí, nevadí – cirkus Berto bude!“ Ovšem klauni jsou už od přírody popletové a „berto neberto“ ani v Bertu tomu není jinak! Představení cirkusu Berto je celé tak trochu naruby.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Cirkus Berto

Wellness Hotel STEPPraha (312 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (3.1 km)

Žižkovská televizní věžPraha (3.6 km)