Velká dobrodružství malého brouka

Velká dobrodružství malého brouka

Adresa:

Praha 1, Jungmannova 31

Termín: 2.11.2019 v 11:00 hod. (sobota)
Vstupné:

169 Kč

2listopad sobota 11:00

Žánr: divadlo


Pohádková komedie pro malé i velké, tlusté i tenké

Známe mnoho příběhů ze zvířecí a hmyzí říše. Všichni si vzpomeneme na krásná dobrodružství Ferdy Mravence, Brouka Pytlíka, Včelky Máji, Krtečka, Včelích medvídků nebo třeba Krysáků. Nyní k vám přichází střevlík Pepa, další hmyzí postavička, která si vás získá svým vtipem, chytrostí, odvahou a smyslem pro čest.

Pepa žije na louce u Černého lesa a se svým nejlepším přítelem zlatohlávkem Jardou se jednoho dne vydají hledat to pravé štěstí.

Od té chvíle se stanete svědky vzrušujícího putování, budete se smát popletenému broukovi s neuvěřitelně dlouhým jménem, který na louku zabloudil z daleké ciziny, se zatajeným dechem budete čekat, zdali Pepa unikne zlému sršni Edovi. A jak dopadne setkání s potrhlým datlem, kterému všichni říkají Růžena?

Pepa na cestě za štěstím zažije ještě mnohá podivuhodná dobrodružství. Například s pavoukem Karlem, se škvorem Igorem a s roztomilou Beruškou.

Ptáte-li se, jestli štěstí najde, přijďte se podívat na naši novou výpravnou pohádku s krásnými písničkami.

  • Hrají: Libor Jeník, David Voráček / Radovan Snítil, Josef Zýka / Václav W. Kraus, Marcela Laurinová / Vendula Brozmanová
  • Autor: Libor Jeník
  • Režie: Libor Jeník
Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Velká dobrodružství...

Hotel Liberty Praha 1 (158 metrů)

Hotel U Šuterů Praha 1 (190 metrů)