Fair play!

Adresa:

Praha 4, Vltavanů 1542

Termín: 15.9.2019
Vstupné:

zdarma

15září neděle 11:00

Žánr: sport


Sportovní den, který nezná hendikep ... sportovní klání osob s mentálním postižením ... kde nemusíte jenom fandit, ale klidně se i přidat!!

Čeho budete sami součástí? - vernisáž ojedinělé výstavy fotografií z dílny osob s mentálním postižením - sportovní klání v netradičních disciplínách uprostřed sportovního areálu Hamr, a to u vody v Praha 4-Braník - ukázky výcviku služebních a asistenčních psů či canisterapie na loukách na břehu Vltavy - workshopy první pomoci pořádané Českým červeným křížem - koncerty kapel k poslechu i tanci v rámci závěrečné afterparty - trh výrobků chráněných dílen, které vám vezmou dech Akce se koná za účasti našich patronů Robert Vano a Dana Drábová, sportovních hvězd Imricha Bugára či Martina Šonky a také ambasadorů výstavy, fotografů Jarmily Štukové, Václava Šilhy a Romana Vondrouše. Přijďte sobě i nám udělat radost, prožít příjemné nedělní odpoledne a zjistit, že hendikep nezná překážek. Akce je realizována Nadace ČEZ a pod záštitou Český paralympijský tým.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Fair play!

Villa Seven HillsPraha (817 metrů)

VIPliving HouseboatPraha (3.7 km)

Union Hotel PraguePraha (4.4 km)