Hard To Frame/CZ + Subtension/SK

Hard To Frame/CZ + Subtension/SK

Adresa:

Praha 7, Plynární 23

Termín: 18.10.2018
Vstupné:

150 Kč / 200 Kč na místě

18říjen čtvrtek 20:00

Žánr: koncerty


HARD TO FRAME (CZ) a SUBTENSION (SK), jedinečná kombinace české elektroniky a slovenského drum and bassu. HARD TO FRAME (CZ) je pětičlenná parta, která dokáže být na podiu jemná, až zasněná, ale umí předvést i pěkně ostré klubové tracky. Písně postavené na originálních samplech, živých bicích, výrazné basové lince a zvuku vintage syntetizátorů doplňuje saxofon a zpěv v angličtině.

Jejich vystoupení na Colours of Ostrava charakterizoval Musicweb jako svébytnou směs pevných beatů, které dobře kontrastují s jemným a éterickým projevem zpěvačky. Kapela vznikla v roce 2013 a hraje ve složení klávesy, saxofon, zpěv, bicí a baskytara a hodlá v tom i nadále pokračovat. V současné době připravuje své LP, které se chystá vydat koncem roku 2018.

SUBTENSION (SK) Mário Dočekal vystupuje pod pseudonymem Subtension od roku 2012. Hudbě se však věnuje už déle (dříve v projektu Soundnbeats). Jako Subtension se již stihl zapsat do historie známých světových drum & bass labelů jako například Critical Music, Renegade Hardware, Cause 4 Concern nebo Invisible (Noisia). Jeho skladby se pravidelně objevují v mixech největších jmen na dnb scéně. Většina jeho fanoušků sice nepochází ze Slovenska, ale tento poměr se pomalu začíná vyrovnávat. Zejména prostorem který dostává v Rádiu FM a již několik let po sobě se objevuje také v nominacích Radio_Head awards. Jeho nejnovějším počinem je Nestbox EP, které se objevilo v žebříčcích nejprodávanějších releasů na beatportu. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Hard To Frame/CZ +...

Absolutum boutique hotel Praha 7 (190 metrů)

LEON Hotel Praha 7 (404 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (2.6 km)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (2.8 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (3.3 km)