Muzikál Noc na Karlštejně

Muzikál Noc na Karlštejně

Adresa:

Moravská Třebová, Zámecké nám. 185/1

Termín: 9.7.2021 (pátek) další termíny
Vstupné:

od 590,-

9červenec pátek 20:30

Žánr: divadlomuzikál letní scéna divadlo pod širým nebem divadelní léto zámek Moravská Třebová


Jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších českých muzikálů je půvabnou komedií o císaři Karlu IV. a jeho  hradě Karlštejně, na němž podle údajného zákazu nesměly přebývat ženy. Již druhým rokem vyráží na turné a svoji jubilejní 100. reprízu odehraje na domovské scéně – hradě Karlštejn.
Představení je hráno v historickém prostředí, které není běžným divadelním prostorem, děj se odehrává po celém nádvoří, z oken pamětihodnosti, na hradbách i mezi diváky.

Noc na Karlštejně je s vámi každé léto a v roce 2021 oslaví už 100. reprízu. I tento rok míří na zámky a hrady v Česku a na Moravě. Originální představení z hradu Karlštejn nominované na cenu Thálie.

Slavný příběh doplňují legendární hity Lásko má já stůňu, Asi do věží, Hoja, hoj a mnohé další písně Karla Svobody, které doslova zlidověly a zpívají si je všichni diváci. Účinkují herci a zpěváci známí z muzikálů, televizních seriálů a filmů. Patří k nim legendy stříbrného plátna i držitelé ceny Thálie – Daniel Bambas, Hana Holišová, Regina Rázlová, Pavel Vítek, Jan Kříž, Roman Tomeš, Ivana Korolová, Miloslav Mejzlík, Tomáš Smička, Marie Křížová, Václav Knop, Lukáš Kunst, Sabina Rojková a mnozí další.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Další termíny akce

9.7.2021 20:30 (pátek) Přidat do kalendáře
10.7.2021 20:30 (sobota) Přidat do kalendáře
Divadla - Pardubický kraj Akce v obci Moravská Třebová

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Muzikál Noc na...

Excalibur Penzion a RestauraceMoravská TĹ™ebová (314 metrů)

Penzion MalaikaSvitavy (13.5 km)

Pension Fontána SvitavySvitavy (14 km)