J. Hainc Urbanismus jako architektura veřejného prostoru

J. Hainc Urbanismus jako architektura veřejného prostoru

Adresa:

Olomouc, Jungmannova 3

Termín: 12.9.2020
Vstupné:

130

12září sobota 17:00

Žánr: film


Nové vstupy do stávající struktury a organismu města jsou přijímány s kontroverzí. Jsme připraveni na dialog mezi stávajícím a novým? Umí současná architektura navázat na své předcházející projekty a záměry? Nejen o konkrétních stavbách ale i o kvalitě veřejného prostoru, soudobém urbanismu a správě města bude přednáška Jaromír Haince.

Jaromír Hainc – Přední český odborník na urbanismus a architekturu velkých městských celků, který působí na Institutu plánování a rozvoje hl. m. Prahy, jako pedagog na Fakultě architektury ČVUT v Praze a je členem představenstva České komory architektů. V rámci pražského IPR vede Sekci detailu města, která se zabývá veřejným prostorem a vyjadřováním k projektům v Praze. Jeho profesním zájmem jsou obytné soubory, nemovitostní development a mezinárodní spolupráce.

Přednáška proběhne v rámci doprovodného programu Dnů Evropského dědictví v Olomouci.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce

Ubytování v okolí akce J. Hainc Urbanismus jako...

Clarion Congress Hotel OlomoucOlomouc (196 metrů)

Smarthotel Nezvalova ArchaOlomouc (340 metrů)

Apartmán Relax OlomoucOlomouc (659 metrů)