Pondělní komentáře aneb pravda psaná s láskou Václava Klause ml.

Pondělní komentáře aneb pravda psaná s láskou Václava Klause ml.

Adresa:

Ostrava

Termín: 5.10.2016
Vstupné:

0

5říjen středa 15:00

Žánr: ostatní akce hody besedaautogramiádazdarmaknihy


Středa 5. října v 15.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava Beseda a autogramiáda Václava Klause ml. u příležitosti vydání knihy Pondělní komentáře aneb Pravda psaná s láskou. Každý týden, již více než 2 roky, píše Václav Klaus ml. své břitké komentáře na novinky.cz. Netýkají se jenom školství, ale především nestárnou v čase. Není to "pěna dní".

Koneckonců přesvědčte se sami ve středu 5. října v 15.00 v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz. Petr Nárožný napsal o knize následující: „Tahle kniha se poctivě snaží demaskovat úplně novou moderní totalitu, která už delší dobu, pro mnohé bohužel nepozorovaně, přichází nejen k nám, ale do celé staré Evropy. Tentokráte má masku hodné a starostlivé mladé paní, která nechce nic jiného, než dobro pro nás pro všechny.

A má-li to být sociálně spravedlivé, musí to dobro být pro všechny stejné. Jaké to bude dobro a hlavně, co bude s těmi, co ho nechtějí, to rozhodne ta hodná paní. Ale ne hned, až později. A já dodávám, že to už bude pozdě. To už totiž ta hodná mladá paní odloží masku a ukáže se, že je to zase ta zlá, krutá stařena, která v Evropě už dvakrát byla. A vždycky převlečená za něco jiného. Moc bych si přál, abych neměl pravdu.“ Mgr. Václav Klaus, absolvent Přírodovědecké fakulty UK, přes 15 let úspěšně vedl gymnázium a poté síť škol PORG.

Středoškolský profesor matematiky, autor mnoha odborných článků a zatím jedné učebnice (Matematika pro trojkaře, aneb maturita v kapse; 2013), zakladatel Asociace aktivních škol (sdružuje přes 100 českých škol). Vede jeden z největších českých šachových klubů a dosud aktivně závodí na kole. Ženatý, 4 děti. Člen expertního týmu předsedy ODS pro školství (2014). Během měsíce října se zúčastněte slosování o vstupenky do Národního divadla moravskoslezského. Po celý měsíc říjen bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce KNIŽNÍ HODY - 5. KNIHA ZDARMA.

Akce platí do 31. 10. 2016. Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pondělní komentáře...

Hotel Na Kafkové Moravská Ostrava (1 916 metrů)

Clarion Congress Hotel Ostrava Ostrava (2.1 km)