Čarovný Nový Zéland

Čarovný Nový Zéland

Adresa:

Ostrava, Poděbradova 35

Termín: 27.10.2020
Vstupné:

50 Kč

27říjen úterý 19:00

Žánr: ostatní akceCestování


Čarovný Nový Zéland - Bar 2TO2 - 27.10.2020 v 19:00

Chystáte se na Nový Zéland na working holiday či na dovolenou? Pak jistě uvítáte nějaké ty rady do začátku a také tipy na nádherná místa, která stojí za to navštívit! Stanislav Kachyňa je fotograf a dobrodruh, který se z Nového Zélandu vrátil letos v lednu.

Do země Pána Prstenů vyrazil společně s manželkou a díky programu Working Holiday zde společně strávili nezapomenutelných 15 měsíců. "Během této úžasné doby jsme zažili bláznivé období, kdy jsme pořídili dodávku, přestavěli ji na útulný domov na kolech (abychom posléze zjistili, že bude lepší koupit jinou), vystřídali různá zaměstnání (včetně splnění dětského snu stát se popelářem), přežili teroristický útok, utopili pár dronů, zažili několik zemětřesení, ale také jsme zjistili, jak chutná pocit svobody, zažili den, který má 47 hodin, zasurfovali si v oceánu i na písečných dunách, usínali pod tmavou oblohou s miliardami hvězd, najezdili desítky tisíc kilometrů a nachodili stovky dalších, ale hlavně získali spoustu životních zkušeností, zážitků a nových přátel z celého světa!"

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Čarovný Nový Zéland

Wellness Apartmá StodolnĂ­Ostrava (176 metrů)

Brioni Boutique HotelOstrava (184 metrů)

Hotel na KafkovĂ©Ostrava (418 metrů)