Autokino Zákupy

Autokino Zákupy

Adresa:

Zákupy, Borská 1

Termín: 22.5.2020
Vstupné:

300 Kč / auto, 500 Kč / 2 projekce za den

22květen neděle 20:30

Žánr: filmautokino auto kino drive-in film


Kultura (nejen) u nás dostala slušnou ránu, proto jsme si pro vás připravili v Zákupech něco netradičně jedinečného- autokino. Kdo chce zažít atmosféru americké klasiky, na chvíli zapomenout na to co bylo kolem nás a mrknout se na pěkný film a to vše v pohodlí svého auta, právě našel tip na víkend.

AKTUÁLNÍ PROGRAM ZDE.

Lístky je možné zakoupit v předprodeji od středy 13.5 od 8:00 do pátku 15.5 na podatelně MěÚ v Zákupech. Ve fyzickém předprodeji budou navíc zvýhodněné balíčky na jednotlivé dny. Na každý film máme pouze omezený počet lístků, proto doporučujeme s nákupem neotálet.

Celý formát autokina koncipujeme v maximální bezpečnosti. Nicméně těšit se můžete na kvalitní ozvučení přímo ve vašem voze, obrovskou kinoled 7*4m, občerstvení do auta a skvělé filmy. Počasí ani sluníčko nemají na promítání vliv.

Vstupenky jsou platné pouze pro osobní automobily. Doporučený počet osob v jednom automobilu jsou 2 osoby nebo rodina. Vstupenka je bez umístění - místo vám bude uděleno pořadatelem při příjezdu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Liberecký kraj Akce v obci Zákupy

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Autokino Zákupy

Rezidence Morris - PihelČeská Lípa (7.2 km)

Villa ŠimákDoksy (10.7 km)

Rezidence Fami *** De Luxe DesignDoksy (11.4 km)