Festival Kukokli 2020

Festival Kukokli 2020

Adresa:

Chrastava, Horní Vítkov 79

Termín: 24.7.2020 25.7.2020

24čvc - 25čvc celý den

Žánr: festivalydivadlo hudba koncerty


Hudebně-divadelní festival za devatero řekami, devatero horami a devatero lesy

Během dvoudenního festivalu KUKOKLI 2020 zahrají a zazpívají Bert & Friends, Kalle, Tolstoys [SK], Fifidroki [PL], Askers Dodge [DE], Milan André, Anežka Cvejnová, The Jay, Sépie z hor, Anna Beckerová, Triponaut, Baron & Resty a Skuliak Maniak. Divadelní část zahájí dvojice Thomas & Ruhller [NL], dále diváky čeká improvizační show My kluci, co spolu chodíme, Nebezpečné divadlo s premiérou Krizový pytlík, studenti taneční Konzervatoře Duncan centre a loutkové představení Nejmenší ze Sámů. V rámci doprovodného programu se představí básník Petr Soukup se svým stand up vystoupením, David Bolech se slam poetry, Cirkus Peotica nabídne autorské čtení, připraven je také workshop žonglování, výtvarný workshop, Jóga smíchu, přednáška o historii kostela, světelná show, světelný fotokoutek Freelighting a další.

KUKOKLI není jen o hudbě, divadle, dobrém jídle, ale i okolní přírodě, která umocňuje Genius loci historického místa. Klademe důraz na intimní atmosféru celé akce, skrze kterou se chceme odlišit od přelidněných a neosobních produkcí​

KUKOKLI 2020 proběhne opět v kostele Navštívení Panny Marie a to v letních dnech 24.-25. července 2020 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Liberecký kraj Akce v obci Chrastava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Festival Kukokli 2020

Ypsilon Golf Resort LiberecLiberec (7.9 km)

Wellness Hotel BabylonLiberec (11.8 km)

Spa Resort Libverda - Hotel Lesní ZátišíLázně Libverda (15.8 km)