The.Switch / Donnie Darko

The.Switch / Donnie Darko

Adresa:

Loket, Zámecká 67/10

Termín: 21.4.2017

21duben pátek 20:00

Žánr: koncerty


Donnie Darko, kdysi pouze změť nápadů a představ v jedné kreativní mysli, získali svou konkrétní podobu, když frustrace a ambice převážili nad uspokojením z hraní v úspěšné, leč stagnující kapele. Kombinací těchto emocí a talentu pak vzniklo jejich první EP Supertramps (únor 2014), které je se svými zběsilými rytmy a neotřelými kytarovými riffy doprovázenými energickým zpěvem okamžitě odlišilo od ostatních kapel lokální alternativní kytarové scény.

Od svého vzniku v roce 2013 stihla formace vydat kromě pětipísničkové EP Supertramps videoklip k singlu Live What You Love, zůčastnit se přehlídky talentovaných kapel Bandzone Showcase 2014, opakovaně vystoupit na předních českých hudebních festivalech Rock For People CZ/Europe, Mighty Sounds, Beseda u Bigbítu a předskakovat na koncertech zahraničním hvězdám Rise Against (USA) nebo Arcane Roots (UK). Na jaře 2016 vyjeli na své první evropské turné po Francii a Nizozemsku.

The.Switch je emo-crossoverová skupina, jejíž silnou stránkou jsou dle kritiků především živá vystoupení, kde vyzní hutný originální zvuk zkreslené basy a kytarových stěn. To vše jako pevný základ pro charismatického Štěpána, coby nekompromisního emocionálního kazatele.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Karlovarský kraj Akce v obci Loket

Podobné akce

Ubytování v okolí akce The.Switch / Donnie Darko

Hotel St. Florian Loket (105 metrů)

Hotel Císař Ferdinand Loket (122 metrů)