Country festival Tomáše Linky - Kemp Country Potštejn

Country festival Tomáše Linky - Kemp Country Potštejn

Adresa:

Potštejn, Pod Kapradí 284

Termín: 15.7.2022 16.7.2022

15čvc - 16čvc celý den

Žánr: festival country akce v přírodě


20. ROČNÍK COUNTRY FESTIVAL TOMÁŠE LINKY A PŘÍMÉ LINKY S HOSTY
LETOS VE SLAVNOSTNÍM!

Páteční i sobotní večer patří po právu TOMÁŠI LINKOVI za to že s námi na Vochtánce vydržel 20 let a v tomto duchu se ponese i festival. Prozradím, že každá z kapel má pro Tomáše připravené malé překvapení a Vy se těšte na Tomáše i jeho rodinu.
A protože slavíme, tak budou dárky. Každý divák, který si koupí vstupenku do pátku 15. července do 17 hodin se ocitne ve slosování o POUKAZ „MEJDAN NA VOCHTÁNCE“ v hodnotě 5 000 Kč.

Pátek - 17.30 hod. - Všichni přijďte na slavnostní zahájení věnované Tomáši Linkovi. Zahájí hudební skupina, která na Vochtánce ještě nikdy nevystupovala a troufám si říci, že jsou to malí následovníci Tomáše Linky. Jejich věkový průměr je 12 let. Poté nás čeká LOSOVÁNÍ CENY DIVÁKA. Následuje na Vochtánce milovaný RANGERS BAND, se kterým prozpíváte celý koncert. Závěr pátečního večera patří…
PAVEL KAISER BANDU, který Vás naladí tak, že se Vám nebude chtít ani spát.

Sobota - 13.00 hod. - slavnostního zahájení se ujme country kapela, která nechyběla na žádném ročníku a sice domovská kapela Vochtánky MAKADAM ROAD. No a pak to rozjedeme – pruhované RUDOLFINUM, veselí BESSONI, s velkou úctou TAXMENI, tradiční REKONVALESCENCE a legendární SCHOVANKY. Bude to jízda.

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE ZDE

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Královéhradecký kraj Akce v obci Potštejn

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Country festival...

Ubytování VernerDeštné v Orlických horách (24.9 km)

Srub MidlaČenkovice (29.6 km)

U tří jasanůLuže (29.7 km)