Předpremiéra filmu Realita - Quentin Dupieux

Brno, Moravské náměstí 3

30.5.2016

Další vstupenky

Předpremiéra filmu Realita - Quentin Dupieux

Předpremiéra vítězného snímku druhého ročníku projektu Scope100. Nejnovější snímek francouzského režiséra Quentina Dupieuxe. Skupina sto filmových nadšenců jej vybrala v konkurenci dalších devíti evropských snímků jako nejlepšího kandidáta pro českou distribuci. http://www.scope100.cz Kameraman Jason sní o tom, že natočí horor.

Producent Bob mu slíbí podporu za jedné podmínky: Jason má 48 hodin na to, aby našel nejdokonalejší výkřik v dějinách filmu. Nejnovější počin francouzského režiséra a hudebníka mísí originálně různé roviny fikce, obrazového záznamu a hudebního doprovodu Philipa Glasse. SOUTĚŽ s filmem REALITA

Vytvoř nejlepší filmový výkřik v dějinách filmu (inspirace ve videu) a natoč se při tom. Video pak nahraj veřejně na svoji facebookovou zeď a označ ho hastagem #nejlepsifilmovyvykrik. Soutěží se o víkendový pobyt pro dva v Loveckém hotelu Jívák a o elegantní myší oblek, který z vás udělá myš od tlapek až po čumáček. Jednoho vítěze určí členové projektu Scope100, kteří vybrali film Realita do české distribuce, druhého počet „likes“ pod videem. Soutěž trvá do 9. června, kdy Realita fimového mága Quentina Dupieuxe vstupuje do českých kin.

Výherce vyhlásíme 16. června na FB profilu Aerofilms. http://www.aerofilms.cz/novinky/273-Soutez-s-filmem-REALITA/

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Předpremiéra filmu Realita - Quentin Dupieux

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.