Předpremiéra filmu Realita - Quentin Dupieux

Předpremiéra filmu Realita - Quentin Dupieux

Adresa:

Brno, Moravské náměstí 3

Termín: 30.5.2016

30květen pondělí 20:30

Žánr: filmhororsoutěž


Předpremiéra vítězného snímku druhého ročníku projektu Scope100. Nejnovější snímek francouzského režiséra Quentina Dupieuxe. Skupina sto filmových nadšenců jej vybrala v konkurenci dalších devíti evropských snímků jako nejlepšího kandidáta pro českou distribuci. http://www.scope100.cz Kameraman Jason sní o tom, že natočí horor.

Producent Bob mu slíbí podporu za jedné podmínky: Jason má 48 hodin na to, aby našel nejdokonalejší výkřik v dějinách filmu. Nejnovější počin francouzského režiséra a hudebníka mísí originálně různé roviny fikce, obrazového záznamu a hudebního doprovodu Philipa Glasse. SOUTĚŽ s filmem REALITA

Vytvoř nejlepší filmový výkřik v dějinách filmu (inspirace ve videu) a natoč se při tom. Video pak nahraj veřejně na svoji facebookovou zeď a označ ho hastagem #nejlepsifilmovyvykrik. Soutěží se o víkendový pobyt pro dva v Loveckém hotelu Jívák a o elegantní myší oblek, který z vás udělá myš od tlapek až po čumáček. Jednoho vítěze určí členové projektu Scope100, kteří vybrali film Realita do české distribuce, druhého počet „likes“ pod videem. Soutěž trvá do 9. června, kdy Realita fimového mága Quentina Dupieuxe vstupuje do českých kin.

Výherce vyhlásíme 16. června na FB profilu Aerofilms. http://www.aerofilms.cz/novinky/273-Soutez-s-filmem-REALITA/

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Předpremiéra filmu...

Hotel Continental Brno (228 metrů)

Hotel Slovan Brno (320 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Tulip Restaurant Tulip Restaurant Brno (293 m)