Manažerské fórum 2016

Brno, Purkyňova 71/99

5.5.2016

Další vstupenky

Manažerské fórum 2016

Nezmeškejte v pořadí už jedenácté MANAŽERSKÉ FÓRUM, které se uskuteční ve čtvrtek 5. května v Brně. Letošním hostitelem bude firma Red Hat.

Kromě stálého pořadatele akce, mentálního trenéra a osobního kouče vrcholových sportovců i úspěšných manažerů, Jiřího Kastnera, se můžete těšit i na českého Ironmana Filipa Ospalého. Ten přihlášeným přiblíží, jak lze zkušenosti s emocemi ze sportu aplikovat do firem a zda existuje podobnost psychiky u vrcholových sportovců a manažerů.

V rámci přednášek se bude probírat také to, jak zvýšit výkon obchodních a firemních týmů pomocí emočního managementu, jak regenerovat a připravovat psychiku pro maximální výkon ve firemním prostředí, jak může HR personální marketing pracovat s emocemi a psychologií nebo jak motivovat bez motivačních systémů a benefitů.

Setkání manažerů z celé České republiky dopomáhá zúčastněným ke sdílení zkušeností a případových studií, k setkání s inspirativními osobnostmi a tvůrčí diskuzi o vizích dalšího vývoje managementu. Více informací najdete na stránkách www.manazerskeforum.cz, kde se na Manažerské fórum můžete i přihlásit v sekci Přihláška.

Neotálejte, počet účastníků je omezen na 30 osob kvůli zachování přímé interakce s řečníky.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Manažerské fórum 2016

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.