Sian Evans & Kosheen v Brně

Sian Evans & Kosheen v Brně

Adresa:

Brno, Veveří 115

Termín: 12.11.2024 v 20:00 hod. (úterý)
Vstupné:

od 690 Kč

12listopad úterý 20:00

Žánr: koncertyDrum bass synth-pop trip hop Brno

Umělci: Kosheen


Po britském a australském turné navštíví britská zpěvačka Sian Evans & Kosheen na podzim znovu Českou republiku. Po odlišném festivalovém vystoupení na Metronome Prague v červnu, zavítá kapela v listopadu do Česka, aby potěšila své početné fanoušky intimnějšími klubovými koncerty a oslavila tak s nimi 25 let své existence na turné pod názvem „Celebrating 25 years of Kosheen“. Právě tato vystoupení jsou pro fanoušky tou nejlepší příležitostí, jak si užít setkání s kapelou nablízko.

Na koncertě v Brně přivítá návštěvníky exkluzivní předskokan/předkapela, kterého si pořadatelé prozatím nechávají jako překvapení. Sian Evans & Kosheen vystoupí v Brně, konkrétně 12. listopadu v Sono Music Clubu od 20 hodin. Kosheen získali celou řadu ocenění za svou jedinečnou směs breakbeatových rytmů, techna a drum'n'bass, kombinované s tradičnějším písničkářským řemeslem, což je společně s uhrančivým zpěvem Sian opravdu síla, a především poznávací znamení celé kapely.

Kosheen zahrají během turné všechny své hity v novém hávu a přestaví se v nejlepších klubech po celé republice. V českých klubech budou mít její fanoušci šanci potkat celou kapelu zblízka, sdílet energii a charisma uhrančivé zpěvačky Sian Evans, které berou dech. Koncerty v první půlce listopadu proběhnou v Praze, Jablonci nad Nisou, Plzni, Pardubicích, Brně a Ostravě. Kosheen působí na hudební scéně již 25 let a patří mezi významné hráče na elektronické scéně. Jejich hudba v sobě mísí různé žánry. Drum, bass, synth-pop, trip hop, dokonce i rock či techno. Tato hudební performace má na svědomí pět řadových alb, přičemž jejich největší hity pochází především z prvních dvou. Z první alba Resist je Hide U, Catch, Suicide nebo Hungry a Harder, z druhého alba s názvem Kokopelli vzešel singl All in my head. Hlavní zpěvačka a členka kapely Kosheen s výrazným hlasem, Sian Evans, jako by nestárla. Svojí životní energií, nadšením a nevšední charismatickou osobností neustále obohacuje svá vystoupení a její dobrá nálada je nakažlivá.

KOSHEEN – trio z anglického Bristolu, tvoří Markee Substance, Darren Decoder a zpěvačka a autorka mnoha skladeb - Sian Evans, která je zároveň dominantní postavou celé skupiny. Pokud bychom měli mluvit k žánrovému rozpětí...
Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Sian Evans & Kosheen v...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (15.1 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (19.7 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (20.8 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...