Bastlfest online

Bastlfest online

Adresa:

Brno, Křížkovského 554/12

Termín: 21.11.2020
Vstupné:

zdarma online

21listopad sobota 10:00

Žánr: festivalyonlinestream


Zábavní vědecký park VIDA! pořádá Bastlfest – festival kutilství pro celou rodinu už popáté. V minulých ročnících sem zavítaly tisíce návštěvníků a užívaly si atmosféru plnou inspirace a nápadů. Autíčko poháněné pastičkou na myši, skleněná baňka, blikající vánoční hvězda nebo vlastnoručně sešitý plyšák – to vše si mohli účastníci sami vyrobit na loňském Bastlfestu.

Letos to není možné, proto organizátoři přijali výzvu a rozhodli se nevšední atmosféru festivalu přenést k zájemcům ve formě streamu. V sobotu 21. listopadu tedy můžete na webu vida.cz nebo na FB VIDA science centrum sledovat originální studio, kde si užijete nejrůznější návody i inspirativní rozhovory se zajímavými kutily. Moderátorem studia Bastlfest bude Ondřej Blaho z Dobrého rána s ČT. Partnerem akce je Jihomoravský kraj a BAUHAUS.

Kdy: 21. 11. 2020 10:00 ̶ 11:00, 15:00 ̶ 16:00

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Bastlfest online

Orea Congress Hotel BrnoBrno (118 metrů)

Quality Hotel BrnoBrno (335 metrů)

Hotel Barcelo Brno PalaceBrno (1 690 metrů)