Michal Šeps a Biopop

Michal Šeps a Biopop

Adresa:

Písek, Palackého sady

Termín: 9.8.2017
Vstupné:

Zdarma

9srpen středa 19:00

Žánr: koncertypopreggaezdarma


Nejlepší český zpěvák reggae Michal Šeps a skupina Biopop vystoupí ve středu 9. srpna v rámci Píseckého kulturního léta.

Michal Šeps, zpěvák, hudebník a textař, který miluje reggae hudbu již od 9let, se věnuje hře na hammondy, kytaru, bicí a basu. Základem k hudbě mu byla hra na housle. Je to úžasný imitátor dechových nástrojů.

Jeho skladby směřují k Bohu, lásce a politickým názorům. Michal Šeps, rodák z Trutnova, v ČR poprvé hudebně zazářil v reality show Česko Slovenská SuperStar, kde zkončil třetí. Středeční hudební produkci v Palackého sadech zahájí kapela Biopop.

Muzika Biopop by se dala přirovnat k hudbě britských Coldplay nebo českého Kryštofa. Čtyřčlenná skupina zpívá česky vlastní písničky, což považuje za své plus. Dráhu Biopop odstartoval její frontman Radomír Švec ze Stráže nad Nežárkou a ke spolupráci přizval Honzu Gajdoše na bicí, Jakuba Gaiera na kytaru a Zbyňka Krchňavého na baskytaru.

Přijďte si poslechnout skupinu Biopop a reggea – hudbu pocházející ze slunné Jamajky v podání Michala Šepse. Palackého sady ve středu 9. srpna od 19.00. Vstup zdarma.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Jihočeský kraj Akce v obci Písek

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Michal Šeps a Biopop

Hotel City Písek Písek (262 metrů)

Hotel Art Písek Písek (302 metrů)