VÝMĚNÍKINO: Napoleon Dynamite

VÝMĚNÍKINO: Napoleon Dynamite

Adresa:

České Budějovice, J. Opletala 842

Termín: 7.2.2023
Vstupné:

Dobrovolné

7únor úterý 20:00

Žánr: film


NENÍ to obyčejné kino! Je to kouzelné kino! Je to VÝMĚNÍKINO! Co všechno získáš za VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ? - NEZAPOMENUTELNÝ KULTURNÍ ZÁŽITEK! - MOŽNOST JÍST A PÍT PŘÍMO U PROJEKCE! - MOŽNOST OCHUTNAT MÍSTNÍ DELIKATESU Bar otevíráme v 19:00, film začíná ve 20:00 A JAKÝ FILM JSME PRO TEBE VYBRALI? NAPOLEON DYNAMITE (romanticky dramatická komedie z roku 2004) Napoleon Dynamite je nový typ hrdiny s pevným afrem, rozkošnými měsíčními botami a schopnostmi, které nelze překonat.

Napoleon tráví dny kreslením bájných zvířat, hádkami se svým bratrem Kipem a vyhýbáním se intrikánskému strýci Ricovi. Když do Napoleonova života vstoupí dva noví kamarádi, nesmělá Deb a kníratý Pedro, rozjede trojice kampaň, jejímž cílem je zvolit Pedra prezidentem třídy a splnit studentům jejich nejdivočejší sny. Ale pokud má Pedro porazit nafoukanou Summer, bude muset Napoleon uvolnit svou tajnou zbraň. Tolik popis filmu z ČSFD, přijď si utvořit svůj vlastní…

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - České Budějovice Akce v obci České Budějovice

Ubytování v okolí akce VÝMĚNÍKINO: Napoleon...

Spa Hotel Vita ****České Budějovice (2.1 km)

Wellness Hotel DiamantHluboká nad Vltavou (7.3 km)

Villa GapČeský Krumlov (20.7 km)

Doporučené akce na jihu Čech

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Klášter Zlatá Koruna Klášter Zlatá Koruna Zlatá Koruna (15.4 km)
Penzion Kamínek Penzion Kamínek Nové Hrady (34.3 km)