LETNÍ FILMOVÝ A HUDEBNÍ FESTIVAL SLAVONICE FEST SE V ROCE 2021 ODEHRAJE PO ROČNÍ PAUZE JIŽ POSEDMÉ!

O FESTIVALU
Filmové projekce budou stejně jako v minulých šest letech soustředěné do centra renesančních Slavonic a Kulturbrücke Fratres. 8 kinosálů a letni kino Cinestar na náměstí nabídnou na 70 filmů z celého světa. Hudební část festivalu bude stejně jako v roce 2019 jak ve Slavonicích, kde se na Kulturák Stage odehrají velké večerní koncerty a tradiční noční after party s předními DJ´s , tak i v oblíbené hudební Stodole Maříž, kam si zajedeme festivalovým autobusem na pohodové odpolední koncerty. Výstavy umění přivítají diváky jak v rakouském Fratres tak i v mařížské kapli a přilehlé zahradě, Spolkovém domě nebo Festivalovém centru ve Slavonicích.

Ať už strávíte čtyři dny v kině, protancujete večery na koncertech a noci na afterparty, nebo si dáte pohodový mix toho všeho, zůstává spojení filmů, přátelské atmosféry, umění, hudby, přírody, renesančního města a letního relaxu hlavním mottem Slavonice Festu i pro rok 2021.

Festival ani letos nebude soutěžní. Kromě Ceny odborné poroty pro nejlepší snímek z doprovodné sekce studenstkých filmů bude jedinou cenou, kterou SLAVONICE FEST udělí, Cena diváků pro nejlepší film. V roce 2019 ji získal film ze sekce Jaroslava Róny Boj sněžného pluhu s mafií režiséra Hanse Pettera Molanda. Kdo zvítězí letos, je jen na Vás.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Jihočeský kraj Akce v obci Slavonice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Slavonice Fest

U ProkopůŘásná (25 km)

Resort Svatá KateřinaKaliště (30.8 km)

Resort JohankaKamenice nad Lipou (40.4 km)

Doporučené akce na jihu Čech

Akce na Jiný den?