Galerie1, Praha 1

Galerie1

Praha 1, Štěpánská 47

2
Není tu akce, kterou Galerie1 pořádá? Přidej ji
  • Byli tady (2)
  • Ohodnoť místo
  • www.praha1.cz

Galerie 1 je unikátní výstavní prostor Městské části Praha 1, který znamená úroveň a kvalitu. Veřejnosti byl poprvé otevřen v roce 2013 a sloužil především mladým umělcům.

Hlavním cílem Galerie 1 je prezentace osvědčené, výrazné a významné tvorby vynikajících výtvarníků ve všech výtvarných oborech, ve spojení s objevováním a podporováním talentovaných umělců všech věkových kategorií včetně možnosti prosazení nadějných autorů, jejichž tvorba do prostor této krásné galerie patří. Toto spojení z Galerie 1 činí prestižní a oblíbené místo současných tvůrců i milovníků výtvarného umění, uznání znalců i pozornost veřejnosti.

Vedlejším cílem je přiblížit občanům a návštěvníkům Prahy i to nejlepší z mezinárodní tvorby, zvýšit zájem tvůrců, veřejnosti i médií, včetně podpory dobrého jména galerie a kultury u nás i ve světě a vytvářet přirozené a otevřené prostředí pro setkávání veřejnosti s živým uměním.   

Podstatou výstav v Galerii 1 je zprostředkování návštěvníkům pestrý kulturní zážitek se zaměřením na prezentaci toho nejlepšího českého i světového umění a designu, naučit širokou veřejnost navštěvovat zajímavé výstavy a prezentovat zde co největší artovou pestrost.

 


Galerie1 a okolí - aktuální program

Toto muzeum/galerie si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Galerie1: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Café Louvre Praha 1 (552 m)
Café Savoy Praha 5 (1 321 m)