Klub Fabrička, Český Krumlov

Klub Fabrička

Český Krumlov, Za Jitonou

Není tu akce, kterou Klub Fabrička pořádá? Přidej ji

Hudební klub v blízkosti centra Českého Krumlova s jedinečnou industriální atmosférou místa, která je jednou z přidaných hodnot tohoto krumlovského centra živé hudby. Pokaždé, když sem přijíždí kapela, říkají, že se trochu bojí.

Při příjezdu vidíš polorozbořenej areál bývalé fabriky na nábytek. Pak sem ale vlezeš a vidíš hezkej, zabydlenej klub v industriálním stylu. Tohle kapely i návštěvníci kvitujou. Klub se k původnímu charakteru prostor skutečně hlásí, na stěnách nechybí nejrůznější autentické cedule připomínající průběh pracovního procesu, původní jsou i hodiny a světla nad barem nebo barové židle, velká plazmová televize visí přímo nad zachovaným, byť už nefunkčním průmyslovým výtahem.

FabriČKa je čistě hudební klub, otevřeno bývá jen v pátek, popřípadě v sobotu, v době koncertů. Kapacita odpovídá malému městu krumlovského typu. Optimální kapacita klubu se odhaduje na 250 návštěvníků. Program je žánrově rozmanitý. V klubu už hrál leckdo, od kapel typu Arakain, přes klasické klubovky jako Sto zvířat, Vypsaná Fixa, po Blue Effect nebo svébytnou Vltavu či Jirku Schmitzera. Vystoupila zde i předkapela slavné Metallici, dánští Mnemic. FabriČKa má nekuřácký sál, kde se odehrává hudební produkce. Kuřáckou částí je bar.Klub Fabrička a okolí - aktuální program

Tento klub si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Klub Fabrička: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!