Chvalský zámek, Praha 9 - program na duben

Chvalský zámek

Praha 9, Na Chvalské tvrzi 857/4

1
Není tu akce, kterou Chvalský zámek pořádá? Přidej ji

Historie Chvalského zámku, dříve známého jako Chvalská tvrz, sahá až do 13. století. V roce 1734 byla tvrz poničena požárem, avšak byla následně opravena do podoby zámku, přičemž se zachovaly původní renesanční prvky.

Chvalský zámek nalezneme na okraji Prahy v městské části Horní Počernice. Je ideální pro pořádání různých kulturních akcí, svateb, firemních setkání, školení, konferencí, rodinných oslav a mnoho dalšího. K dispozici je zde hned několik prostor. Například modrý salónek, velký víceúčelový sál, reprezentativní salónek, sklepení a další.

V interiérech zámku jsou umístěny repliky barokního nábytku, které jsou určeny k běžnému používání. V Prvním patře je stálá expozice grafik, obrazů a ilustrací z pozůstalosti akademické malířky Ludmily Jiřincové.

K vybavení zámku patří i mobilní letní scéna na nádvoří s hledištěm pro cca 100 diváků, plně vybavená ozvučovací a osvětlovací technikou.

Zámek a jeho okolí nabízejí nespočet možností pro volný čas, od prohlídek historických prostor až po relaxaci v zámeckém parku.Chvalský zámek - program na duben


Štítky

Chvalský zámek: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Pentahotel Prague Praha 8 (10.2 km)
Café Louvre Praha 1 (13 km)

Je libo tematický výlet po okolí?

Aktuální předpověď počasí v Praze?