Satchmo, Hradec Králové

Satchmo

Hradec Králové, Dlouhá 96/3

Není tu akce, kterou Satchmo pořádá? Přidej ji
  • Byli tadykristyna.ctvrtlikova
  • Ohodnoť místo
  • www.restaurace-satchmo.cz

Satchmo restaurant a club nabízí stylové a čisté nekuřácké prostředí, kvalitní nabídku jídelního a nápojového lístku a živé jazzové koncerty.

Historie budovy spadá až do 13. století. Od století devatenáctého byly prostory domu využívány jako hospoda či restaurace. Po rozsáhlé rekonsturci na konci 20. století se zrodil jazzový klub s názvem Satchmo, který jsme znovu otevřeli roku 2010 s cílem navázat na dlouhou hostinskou historii objektu a pokračovat také v kulturní tradici klubu.

V přízemních prostorách původního Masshausu i v klubovém suterénu restaurace si můžete vychutnat vína z Moravy, pivní speciály z pivovaru Primátor a značkovou sicilskou kávu Moak. Kromě zvýhodněného poledního menu si můžete vybírat také z našeho týdenního tématického menu a stálého jídelního lístku.

Kromě hlavní nabídky služeb restaurace a klubu zajišťujeme také catering: 
bankety, rauty, koktejly a další tématické společenské akce. Zajistíme také stravování vašich zaměstnanců u nás v Satchmu nebo celozávodní stravování ve vaší firmě.

Jazzový klub Satchmo s živými koncerty je jediný v Hradci! Naší klubovou kapelou je Art Jazz Band, který se v pravidelných termínech stará o kvalitní produkci jazzu.

Najdete nás v Dlouhé ulici 96, hned vedle Klicperova divadla v centru Hradce Králové.Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Satchmo: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!