Valčík pro Monicu

Valčík pro Monicu

Filmový žánr: Drama

V kinech od: 17.4.2014

Životopisný film dánského režiséra Pera Flye o švédské zpěvačce a herečce Monice Zetterlund vypráví o její cestě z malého městečka ve Švédsku ke slávě v klubech v New Yorku a Stockholmu. Během své kariéry Zetterlund nahrála řadu jazzových alb a objevila se i v 10 filmech. V roce 1963 reprezentovala Švédsko v soutěži Eurovision song.

Nepříjemná choroba ji však v roce 1999 přinutila k odchodu z veřejného života, plného úspěchů a slávy. A o šest let později po požáru v jejím stockholmském bytu umírá. Krása a smyslnost v unikátním spojení s nevídaným talentem jí otevřely cestu. Jako zpěvačka a herečka prožila oslnivou kariéru v zlaté éře jazzu, avšak s pokročilým časem musela čelit i temné stránce slávy a úspěchu.

Noční život jako jedna nekonečná párty a řetěz rozbitých milostných afér přinesly trpké poznání... Když se ráno osamělá Monica s koktejlem v ruce probouzí, zjišťuje, že během svého života více ztratila, než získala.

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Valčík pro Monicu?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Valčík pro Monicu. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Valčík pro Monicu bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze