Trollové a kouzelný les

Trollové a kouzelný les

Filmový žánr: Animovaný, Dobrodružný, Rodinný, Fantasy, Komedie

Délka filmu: 90 min.

V kinech od: 19.12.2019

Odpradávna leží kdesi v hlubokých lesích království trollů. Nikdo z nich nežere děti, ani nedrtí kameny. Mimo dosah a zájem lidí si v přítmí a stínu užívají spokojeného života a veselí pod vládou krále Gromma.

Někdo má jednu hlavu, někdo dvě a někdo tři hlavy, někdo je trochu kouzelný a jiný vůbec, z někoho jde trochu hrůza, když se špatně vyspí, někdo už začíná věkem kamenět. Kryjí se před sluncem a dobře se baví. Jednoho dne ovšem oblíbený král kvůli zradě a nastražené pasti zkamení a na jeho syna Tryma čeká velké dobrodružství. S pomocí přátel musí projít zakázaným kouzelným lesem, až na hranice světa trollů a lidí, získat zpět králův ukradený zkamenělý ocas a do tří dnů ho přinést zpátky. Pak králova kletba pomine. Trym byl vždycky jeden z nejveselejších trollů, teď ale musí legrácky stranou. Stojí před ním les plný nebezpečí, nástrah a trollích strašidel.(Bontonfilm)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Trollové a kouzelný les?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Trollové a kouzelný les. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

Kina v Olomouckém kraji Kde a v kolik?

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze