Třešňový tabák

Třešňový tabák

Filmový žánr: Drama, Romantický

Délka filmu: 92 min.

V kinech od: 1.1.2014

Léto se pomalu chýlí ke konci a šestnáctiletá Laura je znuděná. Kamarád, který se snaží získat její přízeň, je jí spíše k smíchu a fakt, že by tento vztah s radostí uvítaly rodiny obou zúčastněných, ji dovádí k šílenství.

Nečekaná nabídka odjet na pár dní do přírody objevovat krásy rašelinišť je pro Lauru vítaným zpestřením jednotvárných dnů konce prázdnin. Z přemíry přírody není Laura z počátku nadšena, stejně jako z poněkud hrubozrnného vedoucího výpravy Joosepa.

Nekonvenční milovník dýmkového tabáku ale postupně začíná vzbuzovat její zájem a zdá se, že náklonnost je oboustranná. První láska Lauru překvapí ze zálohy, a to ještě v poněkud netradiční podobě. Celovečerní debut režisérské dvojice Katrin a Andrese Maimikových se vrací do něžného, ale zároveň bolestivého období dospívání, prvních lásek a prvních zklamání.

Citlivý snímek s pochopením a humorem potvrzuje fakt, že mezilidské vztahy nikdy nebývají ani jednoduché, ani jednoznačné. (MFF Karlovy Vary)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Třešňový tabák?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Třešňový tabák. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Třešňový tabák bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze