Shoda

Shoda

Filmový žánr: Komedie, Drama, Rodinný

Délka filmu: 90 min.

V kinech od: 14.1.2015

Hříchy minulosti doženou každého... Šedesátá léta ve Spojených státech byla v očích bývalého tanečníka a choreografa Tobiho Powella (Patrick Stewart) jeden velký večírek.

To, jak tato doba ovlivnila vývoj tanečního umění, za ním jednoho dne přijdou zjistit manželé Mike (Matthew Lillard) a Lisa (Carla Gugino), která na toto téma píše disertační práci.

Tobi, který si užívá bohémský život i svou současnou pozici učitele tance, cizince přivítá se sebevědomou a provokativní otevřeností. Ta však pomalu bere za své, když vyjde najevo skutečný důvod jejich návštěvy – spíše než o rozbor dobového podhoubí jde Lise a Mikeovi o analýzu Tobiho DNA.

Jak se totiž vyslovila Mikeova matka, dědictvím Tobiho mladých tvůrčích let není pouze jeho závratná kariéra. Konverzační dramedie ze současného New York City si pohrává s různými možnostmi, jak se může vyvíjet lidský život. Kdy se osobní svoboda stává bezohledností a jakou roli pro ni sehrává rodina, zjistíme v hereckém koncertu okouzlujícího Patricka Stewarta. (Mezipatra)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Shoda?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Shoda. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Shoda bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze