Rumburak

Rumburak

Filmový žánr: Pohádka, Komedie

Délka filmu: 90 min.

V kinech od: 1.7.1985

Poražený čaroděj II. kategorie Rumburak uprchl do světa lidí. Naneštěstí pro něho zapomněl kouzelné zaklínadlo, které mu umožnilo opustit říši pohádek, a tak musí nedobrovolně zůstat u lidí. Tam to ale nemá jednoduché _ jediné, co vlastně pořádně umí, je proměnit se v krkavce. V této podobě si musí opatřovat potravu, což není žádný med.

Ale nachází tu i potěšení _ zvykl si létat na tréninky krasobruslařky Helenky Trojanové, která se mu moc líbí. Ona ho zase považuje za svého maskota _ když je krkavec na zimním stadionu přítomen tréninku, daří se jí i ty nejtěžší skoky. Rumburak se ale s takovým životem nechce smířit. Pomocí počítače se po nocích, kdy na sebe bere lidskou podobu, snaží najít zapomenuté zaklínadlo. To se mu sice po nějaké době podaří, ale zaklínadla se zmocní zlotřilý inženýr Zachariáš, který ho chce využít výhradně ve vlastní prospěch...Díly: 1. Život ve věži2. Čáry máry v počítači  (oficiální text distributora)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Rumburak?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Rumburak. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Rumburak bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze