Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek

Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek

Filmový žánr: Animovaný

Délka filmu: 90 min.

Režie:

Recenze: Pohádka Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek nadchne především menší děti

V kinech od: 18.2.2016

Na malém exotickém ostrově žije velmi přátelský papoušek Úterý ve společnosti svých zvířecích přátel. Úterý celý život sní, že bude objevovat svět. 

Po strašlivé bouři najde Úterý na pláži stvoření, které nikdy neviděl: člověka jménem Robinson Crusoe. Úterý velmi rychle pochopí, že tenhle dvounohý tvor by mohl být jeho šancí dostat se z ostrova pryč.

Stejně tak Robinson Crusoe zjistí, že aby přežil na neobydleném ostrově, musí využít pomoci chytrého papouška a jeho zvířecích kamarádů. Pro Robinsona není sbližování právě snadné, protože zvířata neumí mluvit člověčí řečí. Pomalu se však stávají přáteli a začínají společný život plný dovádění, zábavy a dobrodružství.

Jejich klid však jednoho dne naruší dvě divoké kočky, které chtějí všechny na ostrově zotročit.Schyluje se k velké bitvě. Robinson a jeho přátelé musejí spojit své síly. Aby zachránili svůj domov, musí zlotřilé kočky porazit.

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze