Red Hill: Krvavý zapadákov

Red Hill: Krvavý zapadákov

Filmový žánr: Thriller

Délka filmu: 94 min.

V kinech od: 1.1.2010

Mladý policista Shane Cooper se právě přistěhoval do malého města Red Hill, kde se chce usadit se svou těhotnou ženou Alice. Hned první služební den v novém místě ale přichází zpráva, že z vězení utekl Jimmy Conway, nenapravitelný vrah.

Ten se vrací do Red Hill, aby vykonal pomstu. Poklidná služba se tak pro Shana rychle mění v noční můru. Pokud má přežít den a noc, musí vzít zákon do vlastních rukou. Temný a zručně natočený thriller, který vyniká vytříbenou kamerou, se odehrává během jediného dne a noci a nechybí v něm velká dávka explozivního násilí a krutostí.

Příběh se soustředí na vztahy mezi Shanem, drsným vedoucím místních policistů starým Billem a znetvořeným bezcitným vrahem Conwayem. Režijní debut Patricka Hughese je moderní policejní drama natočené ve westernovém stylu. Hughesovou inspirací byly filmy Roberta Rodrigueze, bratří Coenů a George Millera. (MFF Karlovy Vary)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Red Hill: Krvavý zapadákov?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Red Hill: Krvavý zapadákov. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Red Hill: Krvavý zapadákov bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze