Přepadení v Pacifiku

Přepadení v Pacifiku

Filmový žánr: Akční, Drama, Thriller

Délka filmu: 103 min.

V kinech od: 26.11.1999

Proslulá, plně vyzbrojená americká bitevní loď Missouri vyplouvá na svou poslední plavbu. Slavnost se však brzy změní v drama, protože teroristé se chtějí zmocnit jaderných zbraní na lodi. Je jen jeden člověk, který je může zastavit a tím je odvážný kuchtík Steven Seagal.

Úspěšný americký akční thriller je variací s dnes často frekventovaným motivem uzavřené společnosti ocitající se v moci bezcitných teroristů, kteří však ve svém jinak dokonalém plánu nepočítají s osamělým bojovníkem, jenž se jim staví do cesty. Po moderním mrakodrapu a letišti se takovou uzavřenou společností stala posádka americké bitevní loďi Missouri s jadernými střelami Tomahawk na palubě.

Ta je přepadena teroristy, převlečenými za personál najatý k oslavě kapitánových narozenin, vedenými zrádným důstojníkem Krillem a paranoidním Strannixem, bývalým expertem CIA. Netuší, že v podpalubí je čeká elitní vojenský specialista Casey Rybak, který na lodi po degradaci pracuje jako kuchař.

On jediný může zabránit nebezpečí, které hrozí celému světu. Postupně začíná teroristy likvidovat, nejprve sám, později s pomocí půvabné dívky Jordan Tate a částí osvobozené posádky.

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Přepadení v Pacifiku?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Přepadení v Pacifiku. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Přepadení v Pacifiku bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze