Pot a krev

Pot a krev

Filmový žánr: Krimi, Komedie, Thriller, Akční, Drama

V kinech od: 8.8.2013

Daniel Lugo (Mark Wahlberg) je sympatický trenér z posilovny, který ve volných chvílích myslí jen na to, jak bezbolestně zbohatnout. Protože věří, že mu to celkem pálí, vymyslí plán, do něhož zasvětí dva kumpány, Adriana (Anthony Mackie), chlapíka totálně rozhašeného steroidy, a čerstvě propuštěného recidivistu Paula (Dwayne Johnson), z něhož se stal ve vězení velmi věřící člověk.

Ten plán je geniálně jednoduchý. Unesou Danielova bohatého klienta, obchodníka Victora Kershawa (Tony Shalhoub) a za kufr plný peněz ho zase pustí na svobodu. Kdyby všichni zúčastnění aktéři nebyli naprostí pitomci, možná by to i vyšlo. Plán ale selže hned v samém zárodku.

Smršť šílených, násilných a tragikomických akcí, kterou první šlápnutí vedle vyvolá, vás donutí silně pochybovat o tom, že tenhle film skutečně vznikl podle skutečné události, jak tvrdí režisér Michael Bay. A hned jedním dechem dodává, že tohle je ten typ příběhu, který by si žádný scenárista nedovolil vymyslet

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Pot a krev?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Pot a krev. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Pot a krev bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze