Pošťák, který nikdy nezvoní

Pošťák, který nikdy nezvoní

Filmový žánr: Komedie, Thriller

Délka filmu: 83 min.

V kinech od: 18.2.1999

Roy je lidská troska, listonoš bez lásky, ovládaný zvědavostí a se zvláštní schopností, nacházet se v nepravý čas na nepravém místě. Netuší co to je respekt k soukromí a majetku druhých.

Trpí akutním nedostatkem profesionální etiky, krade poštu, neustále napadá své přátele a kolegy. Pro Roye život plyne v malých kruzích a všechno nové je už staré. Nic vzrušujícího se opravdu neděje. Až jednoho dneLine zapomene své klíče v poštovní schránce.

Po slabém okamžiku zaváhání Roy vystupuje po schodech nahoru a odemyká dveře bytu. Ve stejném okamžiku, jak překračuje práh se jeho život otáčí zcela jiným směrem. Začíná zjišťovat, že se zapletl do něčeho mnohem nebezpečnějšího než je otvírání cizí pošty.

"Listonoš, který nikdy nezvoní" je černá komedie o lásce, penězích, které nikdo nechce, o špagetách v plechovce, karaoke, o nedobrovolných dobrých skutcích a o tom jak si vychutnat kóma.

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Pošťák, který nikdy nezvoní?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Pošťák, který nikdy nezvoní. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Pošťák, který nikdy nezvoní bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze