Poslední rok

Poslední rok

Filmový žánr: Dokumentární

Délka filmu: 89 min.

V kinech od: 19.1.2018

Baracku Obamovi zbývá do konce úřadu jeden rok. On i celá administrativa Bílého domu napínají všechny síly k zahraniční politice, aby stihli dotáhnout všechny velké úkoly, které si předsevzali splnit. Posledních dvanáct měsíců prezidentství kulminuje úsilí Obamovy administrativy, což obnáší i hektické cestování po celé planetě.

Hlavními aktéry tohoto období i dokumentu, který je věrně na cestách doprovází, jsou ministr zahraničí John Kerry, velvyslankyně při OSN Samantha Power, poradce pro otázky národní bezpečnosti Ben Rhodes. A v neposlední řadě samotný prezident USA. Domlouvají s Íránem jadernou dohodu, zasazují se o úspěch světové klimatické konference, řeší problémy unesených dívek v Nigérii, chtějí se po půl století usmířit s Kubou, sblížit se s Vietnamem nebo učinit symbolické gesto v Hirošimě. Podaří se tento kurz udržet i po nástupu nového prezidenta?(Jeden svět)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Poslední rok?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Poslední rok. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Poslední rok bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze