Noci v Rodanthe

Noci v Rodanthe

Filmový žánr: Drama, Romantický

Délka filmu: 97 min.

V kinech od: 30.10.2008

Richard Gere a Diane Lane v romantickém dramatu o lásce, která přišla tak nečekaně, až bylo nemožné jí doopravdy uvěřit. Doktor Paul Flanner a Adrienne Willisová se náhodou setkají v penziónu v letovisku Rodanthe a zjišťují, že život po čtyřicítce nekončí.

Po čtyřicítce život rozhodně nekončí. Spíše naopak. Jen se v něm musí o štěstí občas trochu víc bojovat. Hlavními hrdiny romantického dramatu, které natočil režisér George Wolfe podle románu populárního spisovatele Nicholase Sparkse, jsou muž a žena, kteří už se delší čas trápí se životem. Doktor Paul Flanner (nestárnoucí Richard Gere) je na každém kroku stíhán svým pracovním selháním a také minulostí, která zapříčinila dlouhodobý rozkol mezi ním a jeho synem.

Adrienne Willisová (hollywoodská ikona Diane Laneová) zase trpí v cituprázdném, odcizeném manželství, v němž necítí úctu ani ze strany záletného manžela, ani od dospívající, vším pohrdající dcery. Proto také odjíždí na dovolenou do kamarádčina penziónu v letovisku Rodanthe, aby si u moře srovnala myšlenky a získala trochu klidu. Právě tam narazí na Paula. Divoká bouře pak oběma umožní otevřít si navzájem svá srdce a uvědomit si, že možná právě nalezli to, co tak dlouho hledali. Žádné štěstí ale netrvá věčně...(oficiální text distributora)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Noci v Rodanthe?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Noci v Rodanthe. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Noci v Rodanthe bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze