Než najdu pevnou půdu pod nohama

Než najdu pevnou půdu pod nohama

Filmový žánr: Dokumentární

Délka filmu: 77 min.

V kinech od: 1.1.2017

Izraelská studentka Daphni Leef měla klidný život v centru Tel Avivu. Vše se změnilo, když se musela vystěhovat ze svého bytu a když zjistila, že je téměř nemožné najít si bydlení za dostupnou cenu...

Nábytek a věci odstěhovala k rodičům, opustila byt a postavila si stan na ulici v centru Tel Avivu. Tak v roce 2011 začal soukromý protest mladé filmařky Daphni proti vysokým cenám za bydlení, které se za pět let zvedly dvojnásobně. Inspirovala další a stany během několika dnů a týdnů zaplavily centrum Tel Avivu a posléze dalších měst po celé zemi. Lidé společně volali po sociální spravedlnosti. Protest se nepředvídatelně rozrostl v obrovské hnutí stovek tisíc lidí, jehož symbolem a tváří se stala právě Daphni. Jak se jí podařilo ustát obrovský tlak, čelit zájmu médií i kritice? Po šesti letech se k událostem vrací prostřednictvím filmu.(Jeden svět)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Než najdu pevnou půdu pod nohama?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Než najdu pevnou půdu pod nohama. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Než najdu pevnou půdu pod nohama bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze