Na shledanou tam nahoře - Kdy a kde dávají v Jihočeském kraji

Na shledanou tam nahoře

Filmový žánr: Drama, Komedie

Délka filmu: 117 min.

V kinech od: 7.12.2017

Listopad 1918. Do konce světové války zbývá jen pár dní. Poručík Henri d'Aulnay-Pradelle je přesto ochotný kvůli uznání a povýšení jít i přes mrtvoly a posílá svou jednotku do nesmyslného útoku.

Tato zbytečná zteč na kótu 113 nerozlučitelně spojí dva vojíny, nenápadného účetního Alberta Maillarda a nadaného umělce z bohaté rodiny Édouarda Péricourta. Albert skončí po výbuchu zasypaný v zákopu a Édouard ho vyhrabe a zachrání. Hned nato jej ale zásáhne střepin a přijde o kus obličeje. Toto znetvoření ovlivní životní příběh obou vojáků i po demobilizaci. Albert se stane Édouardovým pečovatelem a nakonec společně připraví monumentální podvod postavený na národním uctívání válečných hrdinů pomocí pomníků.

A poručík Pradelle mezitím bezostyšně vydělává na státní zakázce založené na exhumaci padlých a na výstavbě válečných hřbitovů. Jejich cesty se tak musí zákonitě protnout.

Kdy a kde hrají film Na shledanou tam nahoře v Jihočeském kraji

Tento film se bohužel v tomto kraji zvolený den již nepromítá.

Seznam kin v Českých Budějovicích a Jihočeském kraji, kde se dnes promítá film Na shledanou tam nahoře. Zajímá tě, kde jinde snímek Na shledanou tam nahoře hrají? Podívej se sem.

Filmové novinky a recenze