Na divoké vlně

Na divoké vlně

Filmový žánr: Drama / Sportovní

V kinech od: 22.11.2012

Film natočený podle životního příběhu Jaya Moriartyho (Jonny Weston), neuvěřitelně talentovaného surfaře, jehož styl dodnes obdivují tisíce fanoušků divokých vln. Jeho snem bylo zdolat Mavericks - jednu z největších mořských vln na světě. Když je Jayovi 15 let, zjistí, že místo, kde se Mavericks objevuje, opravdu existuje a nachází se dokonce jen několik mil od jeho domova v Santa Cruz.

Podaří se mu přesvědčit místní legendu Rickyho "Frosty" Hessona (Gerard Butler), bývalého záchranáře a reprezentanta v plavání, aby ho začal trénovat. Zkušený profesionál po prvních hodinách pochopí, že v mladém klukovi se skrývá nejen dokonalý cit pro moře, ale i neskutečně pevná vůle, která mu pomáhá zdolávat i ty nejtěžší překážky.

Mezi Jayem a Rickym se postupně vytvoří jedinečné přátelství a tak je spojuje nejen touha po zdolání nezkrotné vlny. Aby Jay dokázal pokořit Mavericks musí nejdříve absolvovat tvrdou fyzickou i psychickou přípravu a pak se může i on stát legendou pro další generace surfařů.

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Na divoké vlně?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Na divoké vlně. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Na divoké vlně bohužel nikde nevysílá...

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze