Mohykán se vrací domů

Mohykán se vrací domů

Filmový žánr: Komedie

Délka filmu: 125 min.

V kinech od: 9.4.2016

Eikichi (Matsuda Ryūhei), frontman druhořadé death metalové kapely, se po letech vrací na rodný ostrov v japonském Vnitřním moři, aby rodičům představil svou snoubenku.

Dříve než se utiší smršť, kterou Eikichiho návrat vyvolal, zažívá rodina mnohem zásadnější otřes: Eikichiho svéhlavému otci Osamuovi (Emoto Akira) je diagnostikována rakovina v terminálním stádiu.

Je mu však dáno zachovat si svou nepoddajnou povahu až do konce, a tak se poslední týdny jeho života stávají doslova gejzírem tragikomických dobrodružství, jež jsou jeho vlastní formou boje o život i originální cestou ke smíření. Eikichi, v jehož písňových textech byla donedávna smrt jedním z nejčastějších slov, se poprvé v životě začíná zamýšlet nad tím, co vlastně toto slovo znamená. Klíčovou roli v příběhu hraje hudba ve všech svých podobách - a silueta úchvatného vnitřního moře.(Eiga-sai)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Mohykán se vrací domů?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Mohykán se vrací domů. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Mohykán se vrací domů bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze