Laurence Anyways

Laurence Anyways

Filmový žánr: Drama, Romantický

Délka filmu: 168 min.

V kinech od: 18.7.2012

Imaginární lásky okouzlily filmový svět včetně českých diváků (uvedení do distribuce odstartovalo na závěrečné noci Mezipater 2010) a pro Xaviera Dolana byly mezi-projektem v několikaleté přípravě jeho velkolepého opusu Laurence Anyways oceněného speciální Palmou, jako nejlepší queer snímek letošního festivalu v Cannes.

Titulního hrdinu Laurence, v podání francouzského herce Melvila Poupauda, sledujeme deset let v průběhu absolutní osobní "revoluce“ - konečně chce začít žít jako žena, kterou se vždy cítil být. A tuto zásadní životní změnu chce prožít se svou partnerkou a životní láskou Fred (Suzanne Clément za ztvárnění zamilované ženy zmítající se v poryvech nepředstavitelné situace získala cenu pro nejlepší herečku v canneské sekci Un Certain Regard).

Ve zpomalených záběrech, dialogicky vyšperkovaných, emocionálně přepjatých scénách, nádherných barvách a kompozicích a za doprovodu toho hudebně nejlepšího z "devadesátek" se odvíjí totální příběh o lásce.(Mezipatra)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Laurence Anyways?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Laurence Anyways. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Laurence Anyways bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze